Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM221 900 g, gumené, WhiteHead, drevená rúčka, dĺžka násady 355mm
| Kategorie: | Palice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8585023359103 |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Délka: | 12 cm |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Gumené kladivo Strend Pro s drevenou rúčkou vhodné na univerzálne použitie. Kladivo je ideálne na pribíjanie alebo upravenie citlivých materiálov bez toho, aby sa poškodili..Zatĺkacia hlava bielej farby je vyrobená z gumy
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
