Neohodnoceno
Drôt Barwire Pvc 2,10 mm, L-100 m, ostnatý, poplastovaný
| Kategorie: | Ostnaté dráty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8585023397587 |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Délka: | 26 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Typ: | drôt ostnatý |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Použitie: | oplotenie |
| povrchová úprava: | plast |
| Priemer drôtu: | 2,10 mm |
POPIS
Ostnatý drát Barwire PVC o průměru 2,1 mm je určen k oplocení a ochraně pozemků, sadů, zemědělských ploch či výběhů pro zvířata.
Díky ochranné PVC vrstvě je odolný vůči korozi a povětrnostním vlivům, čímž se prodlužuje jeho životnost.
Ostny zajišťují vysokou účinnost při ochraně před vstupem nežádoucích osob nebo zvířat.
SPECIFIKACE
Vhodný pro: Zemědělská a soukromá oplocení
Typ: ostnatý, dvojitý drát
Povrchová úprava: PVC
Průměr drátu: 2,1 mm
Délka: 100 m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
