Neohodnoceno
Organizér na stenu Strend Pro SBx3045-C, 24 zásuviek, 50x16x39 cm, max. 28 kg
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8585023384426 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
POPIS
Organizér na zeď by neměl chybět ve výbavě vaší dílny.
Zajišťuje praktické a přehledné uskladnění šroubů, matic, podložek a podobného materiálu díky 24 zásuvkám.
Je vyroben z PVC a maximální nosnost je 28 kg.
Jeho rozměry jsou 50x16x39 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
