Neohodnoceno
Odvíječ pásky plastový s brzdou š. 50mm - zavírač kartónů
| Kategorie: | Odvíječe |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8585023381722 |
| Šířka: | 16.5 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Délka: | 6.5 cm |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Použitie: | držiak na pásky |
POPIS
Držák pásky je vhodný pro balící pásku do 50 mm.
S nožem pro odřezávání pásky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
