Neohodnoceno
Nůž Strend Pro Herrison GT983E, na plevel, 33x7 cm
| Kategorie: | Odstraňovače plevele |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8584163047857 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 33.5 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Typ: | nôž na burinu |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka rukoväte: | 16,5 cm |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ náčinia: | nôž na burinu |
| Typ použitia: | ostatné |
Skvělý pomocník na vykořeňování odolného plevele z trávníků, spár v dlažbě a záhonů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
