Neohodnoceno
Okuliare Safetyco B603, číre, ochranné, anti-vírusové, uzavreté CE
| Kategorie: | Ochrana zraku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8584163026012 |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Norma: | EN 166 |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | ochranné okuliare |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
POPIS
Ochranné brýle Safetyco by neměly chybět ve výbavě vaší dílny.
Slouží k ochraně očí před mechanickými riziky způsobenými létajícími částicemi v průmyslu, laboratořích, vzdělávacích zařízeních, při kutilských pracích atp.
Jsou uzavřeny, čímž poskytují dokonalou těsnost.
Vhodné jsou pro většinu doptrických brýlí.
Bezbarvý zorník zajišťuje využití při činnostech, kde je nutná perfektní rozpoznatelnost barev.
Eliminují zamlžování.
Rám je vyroben z PVC a brýle jsou vyrobeny z měkké flexibilní vinylové lícnice.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
