Neohodnoceno
Okuliare Safetyco B507, červené, ochranné, nastaviteľné
| Kategorie: | Ochrana zraku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8585023319701 |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Délka: | 13 cm |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Norma: | EN 166 |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | ochranné okuliare |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
POPIS
Ochranné brýle s nastavitelným ramenem s červeným polykarbonátovým zorníkem.
Speciální červené zabarvení slouží k lepší viditelnosti paprsků červených laserů.
Déle pak jsou určeny na ochranu zraku před letícími odštěpky v průmyslu, laboratořích, vzdělávacích zařízeních, při kutilských pracích apod.
Ochrana zraku z boku.
Brýle mají ochranu proti poškrábání a UV záření.
SPECIFIKACE
Barva skla: červená
Úprava skla: UV filtr, proti poškrábání
Norma: EN166
Optická třída: I
Materiál čoček: polykarbonát
Materiál rámu: polyamid
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
