Neohodnoceno
Brýle Safetyco B320, čiré, ochranné, uzavřené, s větráním
| Kategorie: | Ochrana zraku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8584163045167 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 16 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Norma: | EN 166 |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | ochranné okuliare |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
Ochranné brýle jsou určeny k ochraně očí před mechanickými riziky způsobenými létajícími částicemi v průmyslu, laboratořích, vzdělávacích zařízeních, kutilských pracích atp.
Optická třída: I
Materiál čoček: polykarbonát
Materiál rámu: PVC
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
