Neohodnoceno
Brýle Safetyco B209, čiré, ochranné, uzavřené, s větráním
| Kategorie: | Ochrana zraku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8584163041282 |
| Šířka: | 19 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 21 cm |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | ochranné okuliare |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
Ochranné brýle Strend Pro se používají k ochraně před mechanickými riziky způsobenými létajícími částicemi v průmyslu, laboratořích, průmyslu, vzdělávacích zařízeních či kutilských pracích.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
