Neohodnoceno
Vesta LYNX reflexní, žlutá, XL
| Kategorie: | Ochrana těla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8585023327812 |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Typ pracovného odevu: | výstražné vesty |
| Vlastnosti pracovného odevu: | reflexný |
| Vystuženie kolien: | Nie |
Nezapomeňte si pořídit tuto reflexní vestu ve výrazné zelené s reflexními pruhy, abyste byli viditelní ve tmě a za snížené viditelnosti, abyste předešli možnému sražení autem. Dá se nosit i při různých pracích v průmyslu. Je celá vyrobena z polyesteru. Její rozměry jsou hloubka 18 XL. Odpovídá normě EN ISO 20471:2013. Doporučuje se vyprat tuto reflexní vestu max. 25 krát. Nelze ji sušit v sušičce, žehlit, ani chemicky čistit.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
