Neohodnoceno
Oblek DuPont™ Tyvek® Classic Xpert L, pracovní kombinéza
| Kategorie: | Ochrana těla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5450208013312 |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 2.3 cm |
| Délka: | 29 cm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Typ pracovného odevu: | kombinéza |
| Vlastnosti pracovného odevu: | protichemický/jednorázový |
- odolný vůči chemikáliím, azbestu a prachu
- vnější šité švy
- třídílná pružná kapuce
- zip Tyvek s klopou
- elastické manžety, pas a clenky
- ergonomický design pro lepší přizpůsobení se postavě a volnost pohybu
- design kapuce kopírující tvar hlavy
- rukávy, které se nevyhrnají
Vyhovuje normám EN 1073-2, EN 1149-5, EN 13034, EN 13982-1, EN 14126.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
