Neohodnoceno
Šipka Strend Pro, na ochranu rostlin před škůdci, lepová, bal. 12ks
| Kategorie: | Ochrana stromů a rostlin |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8584163036233 |
| Šířka: | 10.2 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 15.2 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Lepové šípky na ochranu rastlín |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Šířka (cm): | 8 |
| Typ škodca: | Hmyz |
| Výška (cm): | 13 |
Lepová šipka na ochranu rostlin:
- Přiláká a zachytí letící hmyz (např. mšice, molice, třásněnky a pakomáře).
- Žlutá barva šipky je pro letící hmyz neodolatelná.
- Lehce odlepitelné oboustranné ochranné pásky.
- Rozměry: 16x5 cm
- Balení obsahuje 16 ks.
POUŽITÍ: Umístěte lepovou šipku do květináče nebo jeho blízkosti.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
