Neohodnoceno
Nůžky zahradnické roubovací STREND PRO sada v pouzdře
| Kategorie: | Nůžky zahradní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8584163061839 |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 24.5 cm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Typ: | ručné, kliešte vrúbľovacie, vrúbľovacie kliešte |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Vrúbľovacie kliešte |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Pákový prevod: | Áno |
| Priemer strihu: | 5-14 mm |
| Puzdro: | Áno |
| Výmenný systém: | nie |
Roubovací kleště Strend Pro 2v1 jsou určeny ke stříhání a roubování. vinné révy nebo ovocných stromů o průměru větví od 5 do 14 mm. Jsou zabaleny v praktickém pouzdře, které obsahuje kromě nůžek i vidlicový klíč, šroubovák a 3 roubovací čepele.
vhodné pro roubování např. vinné révy nebo ovocných stromů
přesný a čistý tvar roubu ve tvaru písmene omega způsobí, že se roub ve většině případů ujme
Technické parametry:
technické parametry: 215mm
doplňující parametr: pro průměry větví 5-14mm
materiál: SK5
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
