Neohodnoceno
Nůžky Strend Pro MSS4138, 210 mm, na papír 3in1, multifunkční
| Kategorie: | Nůžky a nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585023328239 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 1.8 cm |
| Délka: | 29.1 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál: | Kov/plast |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ špičky: | špicatá |
Tyto multifunkční nůžky mohou být využity ke stříhání papíru, jako škrabka na ryby či louskáček na ořechy. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů pro poskytnutí maximální přesnosti a životnosti. Zároveň se na ně vztahují platné normy. čepel je z nerezové oceli.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
