Neohodnoceno
Násada motyková 24cm, malá
| Kategorie: | Násady na motyky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586014252038 |
| Šířka: | 2.5 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Typ: | násada malá |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (cm): | 24 |
| Druh produktu: | Násada motyčková |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Priemer (mm): | 24 |
Motyková násada o délce 24 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
