Neohodnoceno
Násada vidlová 170 cm
| Kategorie: | Násady na lopaty a vidle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8584163022687 |
| Šířka: | 3 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 170 cm |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Typ: | násada |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (cm): | 169,5 |
| Druh produktu: | Násada na vidly |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Priemer (mm): | 40 |
| Priemer hadice: | 0.0 |
Násada vidlová 170 cm je ideálním nástrojem pro práci v zahradě, při přesunu těžších předmětů nebo při pořádání skladu. S její robustní konstrukcí a dlouhou délkou vám poskytne spolehlivou oporu a efektivní pomoc při každé činnosti.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
