Neohodnoceno
Násada lopatová Classic, seříznutá, 120 cm
| Kategorie: | Násady na lopaty a vidle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8586014250744 |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 120 cm |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Typ: | násada |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (cm): | 120 |
| Druh produktu: | Násada na lopatu |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Priemer (mm): | 35 |
Násada lopatová Classic je vyrobena z kvalitního materiálu a má délku 120 cm, což z ní činí ideální volbu pro zahradníky a stavitele. S touto násadou lopaty můžete snadno a efektivně provádět různé práce ve vašem domě či zahradě.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
