Neohodnoceno
Vědro Strend Pro Flexi, černé, stavební, s ušima, 39x35,5 cm, 27 lit.
| Kategorie: | Nádoby |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8584163061976 |
| Šířka: | 38 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Délka: | 38 cm |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Objem vedra (l): | 27.0 |
| Typ príslušenstva: | vedro |
| Určenie: | stavebné |
Flexibilní stavební kbelík s ušima Strend Pro Flexi má mnohostranné využití nejen na stavbě, ale také v domácnosti při úklidu, třídění, skladování, v garáži či na dvoře na odpad. Je odolné a pevné, ale zároveň velmi pružné. Dvě pevné rukojeti usnadňují přenášení. Rozměry: 39x35,5 cm. Objem: 27 litrů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
