Pilka zasouvací stavební Fiskars Xtract
Stavební zasouvací pilka Fiskars Xtract™ SW72 s celkovou délkou 36 cm má plně zasouvací čepel v délce 16 cm. Pilka se snadno a pohodlně drží v ruce díky ergonomickému tvaru a povrchu z měkkého materiálu SoftGrip™.
| Kategorie: | Na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6411501238603 |
| rozměr: | 22,3x5 cm |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 22,3 cm |
| Hmotnost: | 130 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
Stavební pilka Xtract™ SW72 značky Fiskars představuje
nejefektivnější způsob řezání suchého dřeva a prken díky svým menším
zubům na čepeli. Ta byla pro tyto účely speciálně navržená a je ideální
pro dřevo do tloušťky 70 mm.
Pilka se používá na řez tahem k sobě, přičemž čepel o délce 160 mm je
plně zatažitelná do rukojeti. Nový design rukojeti s
praktickou
karabinkou na opasek pro snadné přenášení vyrobili s měkkým povrchem
SoftGrip™ pro pevný a pohodlný úchop. Bezpečnostní zarážka
brání
sklouznutí prstů.
Zasouvací pilku Xtract™ prodáváme ve třech variantách: SW75 -
velikost L s čepelí 255 mm (639319), SW73 - velikost S s čepelí
160 mm (639318), SW72 - stavební s drobnějšími zuby a čepelí 160 mm
Vlastnosti:
Pila je určená pro řez tahem k sobě
Menší zuby pilky navržené pro řezání suchého dřeva a prken
Délka čepele 160 mm, zatažitelná do rukojeti
Ideální pro dřevo do tloušťky 70 mm
Rukojeť s měkkým povrchem SoftGrip™
Nový design s praktickou karabinkou na opasek
Bezpečnostní zarážka brání sklouznutí prstů
Specifikace:
Značka: Fiskars
Model: SW72
Určení: stavební pilka
Systém: Xtract™
Čepel: 160 mm
Barva: černá / oranžová
Hmotnost: 130 g
Délka: 223 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
