Neohodnoceno
Pilka na sádrokarton,dřevo,plasty KT3062 15cm
| Kategorie: | Na stavbu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8585023371501 |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
POPIS
Pilka Shark se používá pro ruční řezání sádrokartonu, dřeva a plastů.
SPECIFIKACE
Disponuje tvrzenými, oboustranně broušenými žraločími zuby a řeže oběma směry.
Délka listu je 150 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
