Neohodnoceno
Motyka kovaná s násadou špičatá Gardex 630g/14,5cm/120cm násada
| Kategorie: | Motyky s násadou |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8585023380268 |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Délka: | 121 cm |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Násada: | Áno |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 119,5 |
| Druh produktu: | Motyka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál hlavy: | Liatina |
| Pracovná šírka (cm): | 15 |
| Tvar motyky: | Špicatá |
POPIS
Špičatá motyka Gardex s dřevěnou násadou je ideální k překopávání suché a ulehlé půdy.
Ostrý hrot umožňuje proniknout hluboko do půdy.
SPECIFIKACE
Typ: špičatá motyka
Určení: suchá/uhlehlá půda
Rozměr: 120x15 cm
Materiál hlavy: litina
Materiál násady: dřevo
Hmotnost hlavy: 630 g
Celková hmotnost: 1,5 kg
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
