Neohodnoceno
Motyka H203/1200, špičatá, velká, 600 g, dřevěná násada
| Kategorie: | Motyky s násadou |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8585023326617 |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Délka: | 18.5 cm |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Typ: | motyka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka rukoväte: | 1200 mm |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ náčinia: | motyka |
| Typ použitia: | na hriadky |
| Výmenný systém: | nie |
Motyka H203/1200 je ideální volba pro každého zahradníka. S její špičatou a velkou 600 g hlavou a dřevěnou násadou je spolehlivým nástrojem pro kultivaci půdy a odstranění plevele. S touto motykou zvládnete svoji zahradu s lehkostí a přesností.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
