Neohodnoceno
Motyka G284C-WH, plochá, úzká, dřevěná násada
| Kategorie: | Motyky s násadou |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585023364886 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | kyprič |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 119,5 |
| Druh produktu: | Motyka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál hlavy: | Železo |
| Pracovná šírka (cm): | 7 |
| Tvar motyky: | Plochá |
| Typ náčinia: | motyka |
| Typ použitia: | ostatné |
| Výmenný systém: | nie |
Motyka G284C-WH s plochou a úzkou dřevěnou násadou je ideální pro přesné a efektivní odstranění plevele z vašeho zahradního prostoru. Robustní konstrukce a ergonomický design zajišťují pohodlnou manipulaci a dlouhou životnost nástroje.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
