Neohodnoceno
Motyka Gardex Malvan, 600 g, plochá, kovaná, drevená násada
| Kategorie: | Motyky bez násady |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8585023392513 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Délka: | 120.5 cm |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Typ: | motyka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ náčinia: | motyka |
| Typ použitia: | ostatné |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Plochá kovaná motyka Gardex Malvan o hmotnosti 600 g vhodná pro provzdušňování zeminy, rozbíjení zeminy a zlepšení její drenáže.
SPECIFIKACE
Typ: plochá kovaná motyka
Určení: na provzdušňování zeminy
Materiál: kov, dřevo
Násasda: ano
Délka: 120 cm
Hmotnost hlavy: 600 g
Celková hmotnost: 1,3 kg
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
