Neohodnoceno
Motyčka T816F1, špičatá, 2 hrotá
| Kategorie: | Motyčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8585023364244 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Délka: | 30.5 cm |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| Typ: | motyčka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ náčinia: | motyčka |
| Typ použitia: | ostatné |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Ruční lehká špičatá motyčka se 2 hroty.
Skvělý pomocník pro každého zahrádkáře pro zbavení se plevele v záhonech a zahrádkách.
SPECIFIKACE
Materiál: železo, plast
Hmotnost: 240 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
