Neohodnoceno
Motyčka Strend Pro Herrison 9357E, plochá, mini, násada 685 mm
| Kategorie: | Motyčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8585023343065 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 12.2 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | motyčka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 79,5 |
| Dĺžka rukoväte: | 900 mm |
| Druh produktu: | Motyčka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál hlavy: | Železo |
| Pracovná šírka (cm): | 15,5 |
| Tvar motyky: | Plochá |
| Typ náčinia: | motyčka |
| Typ použitia: | ostatné |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Dětská kovová motyka s dřevěnou násadou je vhodná na pletí záhonů, kypření půdy, zahrabavání sazenic nebo na přípravu řádků pro výsev semínek.
Na rozdíl od plastových lopatek si kovová motyčka poradí i s udusaným nebo mokrým pískem při stavbě hradů a příkopů.
SPECIFIKACE
Materiál: kov, dřevo
Délka s násadou: 90 cm
Šříka: 20,5 cm
Hmotnost: 380 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
