Neohodnoceno
Motyčka Strend Pro Herrison 905F1, špicatá, dvojzubá
| Kategorie: | Motyčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8585023378821 |
| Šířka: | 19 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Délka: | 41 cm |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | motyčka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 40 |
| Druh produktu: | Motyčka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál hlavy: | Železo |
| Pracovná šírka (cm): | 6 |
| Tvar motyky: | Kombinovaná |
| Typ náčinia: | motyčka |
| Typ použitia: | ostatné |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Špičatá motyčka Herrison je skvělý pomocník pro každého zahrádkáře na zbavení se plevele v záhonech a zahrádkách.
SPECIFIKACE
Pracovní část zakončena z jedné strany dvěma hroty, z druhé strany špičkou.
Rukojeť je na konci potažená molitanovou vrstvou pro lepší držení.
Motyčka je vyrobena z nerez oceli.
Rozměr: 6x19x41 cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
