Neohodnoceno
Motyčka Strend Pro Herrison 615F, plochá-trojzub, Telescope 105
| Kategorie: | Motyčky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8585023370481 |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Délka: | 79 cm |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | motyčka |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 118 |
| Dĺžka rukoväte: | 105 cm |
| Druh produktu: | Motyčka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál hlavy: | Železo |
| Pracovná šírka (cm): | 6,5 |
| Tvar motyky: | Kombinovaná |
| Typ náčinia: | motyčka |
| Typ použitia: | ostatné |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Zahradní motyčka se třemi hroty je vyrobena z oceli.
Má teleskopickou rukojeť, kterou lze roztáhnout až na délku 105 cm.
Na konci je rukojeť potažena vrstvou molitanu pro lepší držení.
SPECIFIKACE
Typ: zahradní motyčka
Druh: kombinovaná
Rozměr: 18 x 118 cm
Materiál: železo, ocel
Délka rukojeti: 105 cm
Hmotnost: 820 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
