Neohodnoceno
Vrece Harvester FP30, filtračné, na lis
| Kategorie: | Mlýnky, lisy, drtiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585023347858 |
| Šířka: | 56 cm |
| Výška: | 0.2 cm |
| Délka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Typ: | vrece filtračné na lis |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Určení nábytku: | záhrada |
Vrece Harvester FP30 je špeciálne navrhnuté filtračné vrece, ktoré sa používa na lisovanie. S jeho pomocou môžete efektívne oddeliť pevné látky od kvapaliny a zlepšiť výkon vášho lisu. Ideálny nástroj pre efektívnu výrobu a spracovanie.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
