Neohodnoceno
Vrece Harvester FP12, filtračné, na lis
| Kategorie: | Mlýnky, lisy, drtiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8585023347834 |
| Šířka: | 46 cm |
| Výška: | 0.2 cm |
| Délka: | 42 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Typ: | vrece filtračné na lis |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Vrece |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Objem (l): | 12 |
| Určení nábytku: | záhrada |
POPIS
Filtrační pytel Harvester FP06 na lis je uzpůsoben pro filtraci ovocného moštu.
Umožňuje důkladné jištění moštu a na povrchu drží veškeré nežádoucí zbytky a kontaminace.
SPECIFIKACE
Objem: 12 litrů
Délka: 45 cm
Šířka: 40 cm
Materiál: plast
Hmotnost: 60 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
