Neohodnoceno
Mlynček Strend Pro, na ovocie, nerez, 7 lit, s kovovými zubami
| Kategorie: | Mlýnky, lisy, drtiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8584163025848 |
| Šířka: | 34 cm |
| Výška: | 24.5 cm |
| Délka: | 36.5 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Typ: | mlynček na hrozno |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Určení nábytku: | záhrada |
POPIS
Mlýnek slouží výhradně k mletí ovoce.
Objem násypky: 7 lit.
Rozměry násypky: 31 x 35 cm
Rozměry mlýnku: 57 x 20 x 24 cm
Hmotnost: 6,1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
