Neohodnoceno
Mlynček Strend Pro, na ovocie, nerez, 7 lit, s kovovými zubami, kovový stojan
| Kategorie: | Mlýnky, lisy, drtiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.7 kg |
| EAN: | 8584163025855 |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Délka: | 66 cm |
| Hmotnost: | 10.7 kg |
| Typ: | mlynček na ovocie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Určení nábytku: | záhrada |
POPIS
Mlýnek slouží výhradně k mletí ovoce.
Technické parametry:
Objem násypky: 7 l
Rozměry rámu: 65 x 32,5 x 55,5 cm
Rozměry násypky: 31 x 34 cm
Rozměry mlýnku: 60 x 50 x 76 cm
Hmotnost: 9,7 kg
Válce jsou vyrobeny z hliníku
Mlýnek je vybaven kovovým stojanem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
