Neohodnoceno
Lis Strend Pro Harvester, 12 lit, na hrozno
| Kategorie: | Mlýnky, lisy, drtiče |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| EAN: | 8585023347735 |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Výška: | 22.5 cm |
| Délka: | 39 cm |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| Typ: | lis na hrozno a ovocie bez kôstok |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Určení nábytku: | záhrada |
- Lis slúži na vylisovanie šťavy z hrozna a ovocia bez kôstok (jabĺk, hrušiek atď.).
- materiál lisovacieho koša: dubové drevo
- objem: 12 l
- rozmery: priemer 370 x 575 mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
