Neohodnoceno
Páska Strend Pro, 30 mm, L-50 m, Krep, malířská, maskovací, lepící
| Kategorie: | Maskovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 6930121305682 |
| Šířka: | 30 mm, 3.1 cm |
| Délka: | 14.5 cm |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Materiál: | plastové |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 50 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Použitie: | maliarska maskovacia |
| Určenie: | maskovacie |
| Veľkosť: | 30 mm x 50 m |
Malířská, maskovací páska Strend Pro by neměla chybět ve vaší domácnosti, ale i dílně. Je skvělým pomocníkem při malířských pracích. Zabraňuje znečištění podlahy a nábytku. Je vhodná pro vytvoření různých linií při malbách. Její délka je 50 ma šířka je 30 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
