Neohodnoceno
Mačeta Strend Pro M273, 220 mm, plastová rúčka
| Kategorie: | Mačety |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8585023325405 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Materiál násady: | Plast |
| Délka: | 33.7 cm |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| Typ: | mačeta |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 250 |
| Dĺžka čepele (cm): | 21,5 |
| Druh produktu: | Mačeta |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Poistka: | Nie |
| Typ hrany: | hladké |
| Určenie: | presekávanie |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Mačeta s plastovou rukojetí je skvělým pomocníkem do lesa nebo zahrady.
SPECIFIKACE
Celková délka: 25 cm
Délka čepele: 21,5 cm
Materiál rukojeti: plast
Materiál čepele: ocel
Určení: prosekávání
Pojistka: ne
Typ hrany: hladká
Hmotnost: 340 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
