Neohodnoceno
Rukavice Strend Pro Dante, veľkosť 11/XXL, s blistrom
| Kategorie: | Máčené a polomáčené rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8584163074150 |
| Šířka: | 2 cm |
| Výška: | 12.5 cm |
| Délka: | 27 cm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | nitril |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 120 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
POPIS
Rukavice Dante jsou vyrobené z bavlny a mají pružný náplet.
Dlaň a chřbet jsou máčené do 3/4 v modrém nitrilu.
Rukavice jsou odolné vůči oleji.
Jsou určené na ochranu kůže před mechanickými riziky.
Úroveň ochrany 3111X (podle EN388: 2016+A1:2018).
SPECIFIKACE
Materiál: 100% bavlna, nitril
Norma: EN 388
Velikost: 11
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
