Neohodnoceno
Rukavice Strend Pro Cato, protiporézne, veľkosť 11/XXL, s blistrom
| Kategorie: | Máčené a polomáčené rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8584163074204 |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | kombinované |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
POPIS
Rukavice Cato jsou bezešvé protipořezové ochranné rukavice vyrobené z 13G HPPE a sklolaminátu s vynikající odolností proti oděru a pořezání ostřím.
Dlaň a prsty jsou potáhnuté vrstvou šedého polyuretanu.
Práce v těchto rukavicích je komfortní, protože jsou prodyšné, mají vynikající přilnavost v suchých podmínkách a poskytují dobrý cit v prstech.
Jsou určeny na ochranu kůže před mechanickými riziky.
Úroveň ochrany 4X43C (podle EN388: 2016+A1:2018).
SPECIFIKACE
Materiál: HPPE, sklolaminát, nitril
Norma: EN 388
Velikost: 11
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
