Neohodnoceno
Rukavice HARRIER 09/L, bavlněné, polomáčené
| Kategorie: | Máčené a polomáčené rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591806064850 |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 23.5 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Materiál rukavíc: | povrstvené/máčané |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
Balení obsahuje 12 párů rukavic.
Pracovní rukavice proti mechanickým rizikům z 3/4 polomáčené v nitrilu,ušité z bavlněného úpletu.Vztahují se na ně normy EN ISO 21420, EN 388(4111X).Obsahují manžetu typu knitwrist.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
