Neohodnoceno
Rukavice DIPPER 09/L, máčené Latex
| Kategorie: | Máčené a polomáčené rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591806171107 |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Materiál rukavíc: | latex |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
- bezešvý úplet s pružným zápěstím - polomáčený v přírodním zeleném latexu - protiskluzová úprava povrchu dlaně a prstů. Balení obsahuje 12 párů rukavic.
Normy:
EN ISO 21420
EN 388 (3141X)
EN_407 (X1XXXX)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
