Neohodnoceno
Lopatka na uhlí, S531P, lak
| Kategorie: | Lopaty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8585023397099 |
| rozměr: | 19x10,8x3 cm |
| Délka: | 38,5 cm |
| Hmotnost: | 200 g |
| Katalog. strana: | 594 |
| Objem: | --- |
POPIS
Lakovaná lopatka na uhlí S531P je pomocník do každé domácnosti pro kamna a pece.
Je jednoduše omyvatelná a snadno se s ní dávkuje uhlí.
SPECIFIKACE
Typ: úzká lopatka na uhlí
Materiál: zinek
Rozměry: 19x10,8x3 cm
Délka s rukojetí: 38,5 cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
