Páska Strend Pro, lepiaca, protišmyková, extra odolná, čierno/žltá, 50 mm x 5 m
| Kategorie: | Lepící a vyznačovací pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8584163053612 |
| Šířka: | 11.5 cm, 50 mm |
| Výška: | 5.3 cm |
| Délka: | 15.5 cm |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 5 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Určenie: | protišmykové |
POPIS
Protiskluzová páska je ideální pro prevenci vzniku úrazů na schodech, nájezdech, žebřících, na palubě lodí a jiných kluzkých površích.
Páska je extrémně odolná a ideální pro náročné aplikace s dlouhou životností.
Páska může být použita na většině povrchů.
Je samolepící, opatřená velmi kvalitním lepidlem, které umožňuje ihned po aplikaci povrch zatěžovat a poskytovat kvalitní a bezpečnou ochranu proti skluzu.
Splňuje všechny bezpečnostní normy ve všech zemích Evropy.
Vhodná do interiéru i exteriéru.
Výhody pásky: Extrémně pevná a odolná, s velmi silnou přilnavostí a možností odtržení rukou.
Šířka: 50 mm
Návin: 5 m
Barva: černožlutá
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
