Sada klínků do sekery 607-11, 10mm (10ks)
| Kategorie: | Klínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8584163013708 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Délka: | 4 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Typ: | sada klinkov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Klinok kužeľový |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Typ príslušenstva: | pre ostatné záhradné náradie |
| Určenie: | pre sekery |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Zajišťovací kulatý kovový klínek je určený pro pevné a bezpečné uchycení dřevěné násady k hlavici ručního nářadí, jako jsou například kladiva, palice, sekery nebo motyky.
Po zatlučení do středu násady klínek rozpíná dřevo do stran, čímž výrazně zvyšuje pevnost spojení mezi násadou a hlavou nástroje a zamezuje jejímu uvolnění při používání.
Jednoduché a spolehlivé řešení pro opravu nebo výrobu ručního nářadí s dřevěnou násadou.
SPECIFIKACE
Průměr: 10 mm
Tvar: kulatý, kuželovitě se rozšiřující
Materiál: kvalitní ocel – odolná proti deformaci při zatloukání
Použití: pro zajištění dřevěných násad u kladiv, seker, palic a dalšího ručního nářadí
Zvýšení bezpečnosti a životnosti nářadí při běžném i náročném používání
Balení: 10 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
