Neohodnoceno
Klinok 19398 20x25x5 mm, do sekery, do násady, bal. 3 ks
| Kategorie: | Klínky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8584163001002 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Typ: | klinok do násady |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 25 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Priemer strihu: | 5 mm |
| Typ príslušenstva: | pre ostatné záhradné náradie |
| Určenie: | pre sekery |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Klínek do násady od sekery.
SPECIFIKACE
Rozměry: 20 x 25 x 5 mm
Materiál: kov
Sada 3 kusů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
