Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL2138 250 mm, štikacie a viazacie na pletivo
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8584163004256 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 25 cm |
| Hmotnost: | 580 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 451 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Kov, guma |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Multifunkční kleště, speciální čelisti kleští jsou určeny pro montáž oplocení, ostří pro střih drátů.
Ergonomické rukojeti s měkčenou gumovou protiskluznou ochranou.
SPECIFIKACE
Materiál: kov, guma
Délka: 250 mm
Hmotnost: 580 g
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
