Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL1302 180 mm, štikacie, bočné
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8585023377022 |
| Šířka: | 6.8 cm |
| Výška: | 2.7 cm |
| Délka: | 24.5 cm |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Štikacie, bočné kliešte Strend Pro by nemali chýbať vo vašej dielni. Slúžia na štikanie mäkkých a tvrdých drôtov. Predĺžený tvar hlavy slúži na použitie pre ťažko prístupné miesta. Dĺžka je 180 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
