Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro PL1302 160 mm, štikacie, bočné
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8585023359837 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 230 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Štípací boční kleště slouží ke štípání měkkých a tvrdých drátů.
Prodloužený tvar hlavy slouží k použití pro těžko přístupná místa.
SPECIFIKACE
Délka: 160 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
