Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro EA353, 180 mm, štikacie, na lanká, káble a drôt, krimpovacie
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8584163074389 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 190 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 254 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Krimpovací kleště poskytují 3 funkce: krimpování, odizolování a stříhání drátů.
Ostré čelisti usnadňují práci při stříhání drátů, lanek a kabelů a jejich tvar pomáhá předcházet zraněním.
Obsahují bezpečnostní uzamčení.
SPECIFIKACE
Velikosti odizolování kabelů: 1 mm2, 1,5 mm2, 2,5 mm2 a 4 mm2
Velikosti krimpování: 1 mm2, 1,5 mm2 a 2 mm2.
Délka: 180 mm
Hmotnost: 190 g
Materiál: kov, plast
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
