Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro CP0701 200 mm, štikacie, čelné
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8585023391240 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 430 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Ocel |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Čelní štípací kleště Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně.
Čepele jsou vyrobené z kvalitní oceli.
Jejich hlavní výhodou je dlouhá životnost.
SPECIFIKACE
Délka: 200 mm
Hmotnost: 430 g
Materiál: ocel
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
