Neohodnoceno
Kliešte Strend Pro BC10A, 200 mm (1.8 mm), 50-62 HRC, štikacie na káble
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8584163007233 |
| rozměr: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Průměr hnací hřídele: | --- |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 260 g |
| Průměr: | --- |
| DIN: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Katalog. strana: | 251 |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Závit: | --- |
| Šířka spony: | --- |
| Materiál: | Chrom-vanadiová ocel |
| Upínání nářadí: | --- |
POPIS
Štípací kleště Strend Pro by neměly chybět ve vaší dílně.
Jsou vhodné pro štípání kabelů.
Rukojeť zajišťuje pohodlné uchopení.
SPECIFIKACE
Délka: 200 mm
Materiál: kalená ocel
Tvrdost: HRC 56-62
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
