Neohodnoceno
Kleště Whirlpower® 15704-21 200 mm, elektrikářské, štípací, VDE 1000, DIN5749
| Kategorie: | Kleště | Štípací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8585023320608 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Délka: | 24.5 cm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Typ: | ručné |
| Držiak: | Nie |
| Elektroodpad: | Nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Elektrikářské kleště Whirlpower® 15704-21 o délce 200 mm jsou štíhací nástroje vhodné pro práci s elektrickými komponenty. Jsou certifikovány podle normy VDE 1000 a DIN5749, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost při práci s elektřinou. Ideální nástroj pro profesionální elektrikáře.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
